;)

Opis forum


#1 2010-07-28 12:41:11

Alicja

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 4
Punktów :   

prawda ;)

Jak wiecie tamto forum musiałam usunąć z przyczyn nie zależnych ode  mnie ;--) teraz piszemy tutaj zobaczymy co dalej .

Zaczynam od nowej informacji od Toma, jest ona na blogu Edwarda; )

- ufam, że jesteście odpowiedzialni, ten blog jest tylko tymczasowy...minie chwila, gdy znowu zniknie w niewyjaśnionych okolicznościach, komuś bardzo zależy... mówiłem już...trzeba przeczekać, bądźmy ostrożni -

Dostałem od Toma wiadomość(przetłumaczone):

"Otwórz oczy i rozejrzyj się, zobacz ilu już odlicza dni,
Bo o której jest ten - wschód słońca?
I kiedy myśli będą krążyć w okół tego nieziemskiego światła?"

I obrazek:

http://fotozrzut.pl/zdjecia/09fdbb7521.jpg

I co myślicie?

Offline

 

#2 2010-07-28 13:01:51

Ewka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: prawda ;)

uff:) myslalam ze forum juz przez jakis dluzszy czas nie powstanie ja bym prosila chociaz jeszcze o jakiegos maila do Edwarda
a co do postu i wiadomosci od Toma...mi sie to kojarzy z tym :nieziemskim swiatlem z this is it znowu sloneczniki???

Offline

 

#3 2010-07-28 13:05:39

Alicja

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: prawda ;)

Właśnie! Nieziemskie światło! Wtedy do to co miało być do "Earth Song" tylko do czego to ma być nawiązanie?

Ewka, mail Edwarda jest na jego blogu http://truthmj.pinger.pl/ )

A i jeszcze trzeba wysłać jakiegoś smsa do Moniki, żeby weszła i zapytała Edwarda...tylko ona ma z nim taki najlepszy kontakt więc, już piszę esa;)

Offline

 

#4 2010-07-28 13:20:26

MJ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: prawda ;)

no właśnie trzeba znaleźć Monikę, bez niej ani rusz. co do wiadomości, ja bym właśnie obstawiał te słoneczniki, już od dłuższego czasu coś jest na rzeczy^^^

Offline

 

#5 2010-07-28 13:22:38

Alicja

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: prawda ;)

Mam nadzieję, że się nie gniewacie, że Was sama zarejestrowałam, i powysyłałam na GG loginy, i hasła ;D Po prostu chciałam Was jakoś zebrać wszystkich razem, i wiedzieć z kim piszę ;-)
Co do Moniki, zaraz będzie

Offline

 

#6 2010-07-28 13:24:45

ciekawska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: prawda ;)

ja sie nie gniewam;P w liscie 15 byla mowa duzo o sloncu i slonecznikach wszystko jak na razie pasuje, ale co "Cyrk slonca"? ? moze do tego zmierza wszystko?
))

Offline

 

#7 2010-07-28 13:46:04

Monika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: prawda ;)

Jestem i witam wszystkich! Alicja dziękuję, że założyłaś forum Co do wpisu..piszcie co chcecie wiedzieć, zapytam Edwarda

Offline

 

#8 2010-07-28 13:50:57

robert

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: prawda ;)

czessc! ja chce wiedziec czy mj da nam jakis dowod z nowu znaczy..czy uda sie cos zorganizowac jakis flmik  z jego udzialem list napisany przez niego czy cos??

Offline

 

#9 2010-07-28 14:03:52

Monika

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: prawda ;)

Więc tak...piszemy tak jak wtedy OTWIERAM-ZAMYKAM, tak chociaż wiedzieliśmy kiedy się spotykamy

Robert odpowiadam już na Twoje pytanie, napisałam do Edwarda z takim zapytaniem:

Edward...jeżeli możesz odpowiedz Czy w najbliższym czasie będzie jakaś wiadomość od Michaela? Jakieś nagranie wideo z jego udziałem, czy chociaż jakaś wiadomość napisana przez niego? Czy zbyt wiele wymagamy? Odpowiedz, proszę, nie którzy bardzo nastawiają się na 29 sierpień, może wtedy nastąpi jakiś "przeciek"? Oczywiście wszystko uzgodnione z Michaelem...

Odpowiedział, że tak...nie mogę cytować całej odpowiedzi zaufał mi Ale mamy wyczekiwać na "coś"

NA RAZIE ZAMYKAM: ROBIMY KONFERENCJE NA GG, do jutra kochani

Ostatnio edytowany przez Monika (2010-07-28 14:09:11)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fakastarz.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl www.wladcybakugan.pun.pl www.pivotwrestling.pun.pl